İzmir’in En İyi 5 Burun Estetiği Doktoru

Burun estetiği insanların fiziksel özelliklerinin yeniden şekillendirilmesini sağlayacak olan bir operasyondur. Burun estetiği yöntemiyle burun yapısının estetik bir görünüme getirilmesi hali mümkün olmaktadır. Günümüzde ise hem uzmanların bilgisi, hem de gelişen teknolojiyle beraber burun estetikleri oldukça basit bir şekilde tamamlanmaktadır. Durumun böyle oluşu ise Rinoplasti tekniğine daha fazla insanın başvurmasını sağlayacak şeylerden biri olmuştur. Çünkü burun yapısındaki bozuklukların kalıcı olarak çözülmesi, yalnızca bu yöntemin kullanılmasıyla tamamlanır. Bu yüzden ülkemizde pek çok doktor, bu yöntemi uygulamaktadır. Türkiye’de en çok yapılan estetik türünün ise burun estetiği olduğu bilinen şeyler arasındadır. Gerek ülke genelinde, gerekse illerde bu işi yapan pek çok doktor bulunur. Burun estetiği fiyatları da burun estetiği cerrahlarına göre değişmektedir. İzmir’de ise ilin en iyileri olarak bilinen bazı doktorlar bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ufuk Bilkay:

İzmir’de Konak’ta hizmet vermekte olan Prof. Dr. Ufuk Bilkay İzmir’de bulunan en iyi burun estetiği doktorları arasında sayılmaktadır. 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine başlayarak sektöre adımını atmış oldu. Halen İzmir’de bulunan estetik cerrahi merkeziyle hizmetlerine devam etmektedir. Hizmetleri arasında sayılan burun estetiği yöntemiyle İzmir’de en başarılı bulunan doktorların arasında gelmektedir. Kendi muayenehanesinde hastalarını kabul etmekte olan Ufuk Bilkay bu muayenehanede 11:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ulaşmak isteyenlerin ise kendi sitesinden randevu alımıyla veya telefon yoluyla randevu almaları gerekmektedir.

estetikli burun yaptırmak

Prof. Dr. Eray Copcu:

Prof. Dr Eray Copcu 1992 yılında Ege Üniversitesinden mezun olmuştur. 1999 yılına gelindiğinde ise yine izmir’de plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimi almıştır. Ayrıca uzun dönemler boyunca Adnan Menderes Üniversitesinde doçentlik ve profesörlükte yapmıştır. İzmir’de burun estetiği hizmeti veren doktor, il çapında başarılı bulunan doktorlardan biri haline gelmiştir.

Op. Dr. Çağhan Baytekin:

Op.Dr. Çağhan Baytekin Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Ayrıca İzmir Dokuz Eylül üniversitesinde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Konak’ta hizmet vermekte olan Çağhan Baytekin, ayrıca burun estetiği ile de başarılı sonuçlar ortaya çıkardığı bilinen bir doktordur. Kendi kliğini bulunan doktor, hastalarını bu şekilde kabul etmektedir. Sektördeki uzun yıllar boyunca olan deneyimi ile tanınan doktor,  clinic baytekin ile hastalarına hizmet vermektedir. Doktorun hizmetleri arasında ise estetik operasyonlara dair tüm operasyonlar bulunmaktadır. Özellikle burun estetiği olmak üzere, yüz estetiği, vücut estetiği, lazer tedavileri, saç sorunları, el ve mikro cerrahi gibi hizmetleri de vermektedir.

Doç. Dr. Saime İrkören:

Saime İrkören Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olmuştur. Hastalarına kendi muayenehanesi ile hizmet vermektedir. Bayraklı’da bulunan bu muayenehane ile burun estetiği yöntemini de gerçekleştirir. Yine alanında İzmir’in en popüler ve başarılı doktorları arasında gösterilmektedir. Ayrıca Doç. Dr. Saime İrkören bunun dışında diğer cerrahi işlemleri de muayenehanesinde gerçekleştirmektedir.

Op. Dr. Ulvi Güner:

Op.Dr. Ulvi Güner 1991 yılında Tıp fakültesinden mezun olmuştur. Ege Üniversitesini bitiren Güner, plastik ve estetik rekonstrüktif cerrahi alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu alanda da uzmanlık eğitimini tamamlamış durumdadır. Op. Dr. Ulvi Güner’in günümüzde Alsancak Konak’ta muayenehanesi bulunmaktadır. Bu muayenehanede hastalarını kabul eden cerrah, estetik adına her türlü konuda hastalarına burada yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *